Bramkarze Jest 11 produktów.

Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
 • ERREA komplet bramkarski ELOY1 to zestaw składający się z bluzy ELOY oraz spodenek IMPACT.

  209,90 zł
 • ERREA komplet bramkarski ELOY2 to zestaw składający się z koszulki ELOY oraz długich spodni PITCH.

  267,90 zł
 • ERREA bluza bramkarska ELIAS to profesjonalna bluza bramkarska dedykowana bramkarzom. Wykonana z lekkiego, a jednocześnie bardzo trwałego materiału Mundial. Posiada dodatkowe wzmocnienia na rękawach. dostępna w czterech wariantach kolorystycznych.

  189,90 zł
 • ERREA bluza bramkarska ELOY to profesjonalna bluza bramkarska z długim rękawem, wyposażona w ochraniacze na łokciach. Wykonana z oddychającego, lekkiego i jednocześnie bardzo wytrzymałego materiału. Dostępna w sześciu wariantach kolorystycznych. Wraz ze spodniami PITCH, bądź IMPACT ( krótkie ), stworzy wysokiej klasy komplet bramkarski.

  175,90 zł
 • ERREA spodenki bramkarskie CAYMAN to wysokiej klasy spodenki dedykowane brakarzom. Wykonane z technicznego materiału, który zapewnia dużą rozciągliwość podczas gry. Wyposażone w wypustki stanowiące idealną ochronę przed urazami oaz praktyczny sznurek w pasie umożliwiający regulację.  Dostępne w czarnym kolorze.

  285,90 zł
 • ERREA spodenki bramkarskie CAYMAN LIGHT to wysokiej klasy spodenki dedykowane bramkarzom. Specjalne wypustki, w które wyposażone są spodenki stanowią doskonałą ochronę przed urazami. Uszyte z lekkiego, elastycznego materiału,dostępne w kolorze czarnym z charakterystycznymi szarymi przeszyciami.

  265,90 zł
 • ERREA spodenki bramkarskie IMPACT to profesjonalne spodenki bramkarskie. Wykonane z lekkiego, trwałego materiału, posiadają dodatkowe wzmocnienia na bokach, zapewniając maksimum ochrony podczas obrony na boisku. Dodatkowo, wyposażone w elastyczny pas i sznurki do regulacji, dzięki którym dopasujesz je do indywidualnych potrzeb i sylwetki.

  84,90 zł
 • ERREA spodnie bramkarskie PHANTOM to profesjonalne spodnie o długości 3/4 dedykowane bramkarzom. Uszyte z trwałego, rozciągliwego materiału, dzięki czemu nie krępują ruchów zawodnika, przyczyniając się do skuteczności podczas gry. Wyposażone w solidne ochraniacze an obszarze bioder. Dostępne w kolorze czarnym.

  299,90 zł
 • ERREA spodnie bramkarskie STOPPER 3/4 to profesjonalne spodnie dedykowane bramkarzom.

  154,90 zł
 • ERREA spodnie bramkarskie PITCH to profesjonalne spodnie dedykowane bramkarzom. Posiadają ochraniacze na biodrach i kolanach oraz elastyczną gumę w pasie.

  165,90 zł
 • ERREA spodnie bramkarskie HYDRON to wysokiej klasy spodnie dedykowane bramkarzom. Wyposażone w ochraniacze w okolicach bioder i kolan. Posiadają elastyczną gumę w pasie oraz ściągacze u dołu nogawek. Dostępne w kolorze czarnym.

  315,90 zł
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów