Spodenki Jest 6 produktów.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
 • ERREA spodenki meczowe MEMPHIS  to profesjonalne spodenki stworzone z myślą o zawodnikach koszykówki. Uszyte z wytrzymałej i jednocześnie lekkiej, oddychającej tkaniny. Dostępne w ośmiu wariantach kolorystycznych - wraz z koszulką MEMPHIS pozwolą na stworzenie wysokiej klasy kompletu meczowego.

  110,90 zł
 • ERREA SEATTLE to specjalistyczne dwustronne spodenki meczowe uszyte z przewiewnego oddychającego materiału. Model doskonale sprawdza się jako sprzęt meczowy, jak również treningowy.

  108,90 zł
 • ERREA CHICAGO to profesjonalne spodenki wykonane z oddychającego, lekkiego i jednocześnie bardzo odpornego materiału. Podobnie jak koszulka CHICAGO to model dwustronny, z powodzeniem wykorzystywany zarówno podczas treningów, jak i rozgrywek meczowych.

  98,90 zł
 • ERREA DALLAS to klasyczne spodenki meczowe charakteryzujące się jednolitym kolorem, uszyte z materiału poliester UTILITY, zapewniającym dużą elastyczność, wytrzymałość i oddychalność. Bardzo popularny model, wybierany zarówno przez drużyny męskie, jaki i kobiece.

  102,90 zł
 • Spodenki BOLTON podobnie jak koszulka są dedykowane zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn do większości dyscyplin sportowych.Wykonane z lekkiego i oddychającego materiału zapewniają komfort poprzez szybkie odprowadzanie potu na zewnątrz. Pionowe kontrastujące przeszycia pozwalają na idealne dopasowania zestawów kolorystycznych razem z koszulką.

  62,90 zł
 • MAXI SKIN to to spodenki dedykowane zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Są bardzo lekkie i miękkie w dotyku.

  56,90 zł
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów